Tes Alex

(0)
[3] Споделете
Цена на ден от Затворете ✖
Гости
Възрастни
Деца
2-12 години
Бебета
под 2 години
Свободни дати
Описание
Тест Алех е луксузен хотел на плоштадот во Струга.

Нашата единствена локација, во центарот на градот е идеална за вашите гости да пристигнат едноставно и лесно. Без разлика дали планирате интимна вечера со најблиските или голема, свечена свадбена прослава за сите ваши пријатели, ние ќе овозможиме да се реализира вашата желба.Нашиот тим од искусни готвачи, подготвуваат вкусни кулинарски специјалитети по ваш вкус. Просторот што го нудиме е високо флексибилен и технички опремен со најсовремена и модерна технологија.Превод на описанието на
ПокажиСкрий
Характеристики
Имота се отдава от:Индивидуален собственик
Реф. №:HZZ0001
Град:Struga, Северна Македония
Тип:Хотел
ПокажиСкрий
Обурудване и удобства
Кафене
Кафене
Градина
Градина
Ресторант
Ресторант
Безплатен Wi-Fi
Безплатен Wi-Fi
Басейн
Басейн
Детска площадка
Детска площадка
Асансьор
Асансьор
Безплатен паркинг в комплекса
Безплатен паркинг в комплекса
BBQ
BBQ
Бар
Бар
SPA
SPA
Wi-Fi се доплаща допълнително на рецепцията
Wi-Fi се доплаща допълнително на рецепцията
Платен паркинг
Платен паркинг
ПокажиСкрий
Правила за настаняване
Настаняване от
Настаняване от:14:00
Напускане до
Напускане до:12:00
Наблизо има
Аптека
Аптека
Хранителен Mагазин
Хранителен Mагазин
Плаж на 100м
Плаж на 100м
ПокажиСкрий
Оценки
Все още няма ревюта към този имот